Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании совместного европейского проекта развития пограничных областей Закарпатской (Украина), Саболч-Сатмар-Берег (Венгерская Республика) и уезда Сату-Маре (Румыния)

Областной совет народных депутатов
Решение от 21.06.2000 № 240

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Одинадцята сесія III скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2000 р. N 240

Про створення спільного європейського проекту розвитку прикордонних областей Закарпатської (Україна), Саболч-Сатмар-Берег (Угорська Республіка) та повіту Сату-Маре (Румунія)

На виконання Плану заходів з реалізації міжурядових домовленостей, досягнутих в ході офіційного візиту в Україну Прем'єр-міністра Угорської Республіки В. Орбана 25 - 26 лютого 2000 року, з метою створення ефективного механізму економічного і соціального розвитку прикордонних регіонів, залучення інвестицій та реалізації міжнародних фінансових програм в розвиток прикордонних регіонів, розбудови прикордонної та соціальної інфраструктури, створення додаткових виробничих потужностей та робочих місць, беручи до уваги те, що участь у спільному регіональному проекті сприятиме здійсненню транскордонного співробітництва в умовах візового режиму на кордоні та забезпечення умов Мадридської конвенції з транскордонного співробітництва (1980 р.) на реалізацію проектів в рамках Карпатського Єврорегіону, обласна рада вирішила:

1. Дати згоду на створення спільного європейського проекту розвитку прикордонних областей Закарпатської (Україна), Саболч-Сатмар-Берег (Угорська Республіка) та повіту Сату-Маре (Румунія).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос