Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украинской ССР "О ценах и ценообразовании"

ВР Украины
Закон от 05.03.1998 № 184/98-ВР
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону Української РСР
"Про ціни і ціноутворення"

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 3 грудня 1990 року N 507-XII
згідно із
 Законом України
 від 21 червня 2012 року N 5007-VI)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону Української РСР "Про ціни і ціноутворення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., N 52, ст. 650; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 17, ст. 209) такі зміни:

1. Частину другу статті 12 викласти в такій редакції:

"Формування кошторисної нормативної бази, визначення порядку її застосування в будівництві, контроль за дотриманням замовниками, проектними, будівельно-монтажними організаціями та іншими учасниками інвестиційної діяльності нормативних документів і нормативів обчислення вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів, а також коштів державних підприємств, установ та організацій, здійснюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань містобудування і архітектури".

2. Частину першу статті 14 після слів "державної дисципліни цін" доповнити словами "та діючого порядку визначення вартості будівництва, що здійснюється із залученням коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів, а також коштів державних підприємств, установ та організацій".

3. У Законі слова "Українська РСР" і "Рада Міністрів Української РСР" у всіх відмінках замінити словами "Україна" і "Кабінет Міністрів України" у відповідних відмінках, а слова "народних депутатів" виключити.

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
5 березня 1998 року 
N 184/98-ВР

 
 

 
 
 

Опрос