Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины в части государственного регулирования производства и реализации спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий

ВР Украины
Закон от 12.02.1998 № 122/98-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до деяких законів України такі зміни:

1. Статтю 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 46, ст. 345) доповнити новими частинами першою - третьою такого змісту:

"Тимчасово до 1 січня 2000 року звільнити вітчизняні підприємства - виробників шампанського і коньяку від плати за спеціальні дозволи (ліцензії) на право імпорту шампанських і коньячних виноматеріалів, спирту коньячного, які ввозяться для виробництва шампанського і коньяку на власних виробничих потужностях.

До 1 січня 1999 року надати виробникам алкогольних напоїв та тютюнових виробів можливість використати існуючі етикеточні та пакувальні матеріали та привести реквізити етикеток та пакувальних матеріалів у відповідність з вимогами статті 11 цього Закону.

Стаття 11 в частині щодо нанесення на пачку тютюнових виробів позначення стосовно вмісту смоли і нікотину в одиниці продукції застосовується з 1 січня 1999 року".

У зв'язку з цим частину першу вважати частиною четвертою.

2. Абзаци другий, третій і четвертий розділу II Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 45, ст. 286) виключити.

3. Абзаци п'ятий та шостий частини четвертої статті 4 Закону України "Про підприємництво" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 14, ст. 168, 1998 р., N 17, ст. 80) викласти в такій редакції: 

"виготовлення пива, а також виготовлення та реалізація алкогольних напоїв, спирту етилового, коньячного і плодового;

виготовлення та реалізація тютюнових виробів".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
12 лютого 1998 року 
N 122/98-ВР

 
 

 
 
 

Опрос