Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании"

ВР Украины
Закон от 22.10.1997 № 595/97-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України
"Про телебачення і радіомовлення"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 10, ст. 43; 1996 р., N 5, ст. 18) такі зміни:

1. У статті 1:

після абзацу третього доповнити статтю новим абзацом четвертим такого змісту:

"громадське телерадіомовлення - система позабюджетного неприбуткового загальнонаціонального, регіонального або місцевого телерадіомовлення, що створюється засновниками - юридичними та/або фізичними особами".

У зв'язку з цим абзаци четвертий - двадцять четвертий вважати відповідно абзацами п'ятим - двадцять п'ятим;

абзац шістнадцятий викласти у такій редакції:

"суспільне телерадіомовлення - система неприбуткового єдиного загальнонаціонального телебачення і радіомовлення, що має єдину програмну концепцію, утворюється та діє згідно із Законом України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення".

2. Статтю 11 викласти в такій редакції:

"Стаття 11. Структура національного телебачення і
радіомовлення України

Структуру національного телебачення і радіомовлення України складають державні, недержавні (приватні) та громадські телерадіоорганізації, засновані юридичними та/або фізичними особами відповідно до чинного законодавства України, а також система Суспільного телебачення і радіомовлення".

3. Частину першу статті 12 викласти у такій редакції:

"Державні телерадіоорганізації поряд із Суспільним телебаченням і радіомовленням становлять основу національного телебачення і радіомовлення України. Вони утримуються на кошти державного бюджету і забезпечують телерадіотрансляцію на всю територію чи відповідний регіон України і на зарубіжну аудиторію".

4. Частину третю статті 13 викласти в такій редакції:

"Для суспільного мовлення виділяється один із загальнонаціональних теле- та радіоканалів. Рішення про заснування телерадіоорганізацій Суспільного телебачення і радіомовлення приймається Верховною Радою України. Суспільне телебачення і радіомовлення має пріоритет в одержанні ліцензії на право користування загальнонаціональними теле- та радіоканалами. Статус і діяльність системи Суспільного телебачення і радіомовлення визначаються окремим законом".

5. Частину першу статті 28 викласти у такій редакції:

"Державні телерадіоорганізації, телерадіоорганізації системи Суспільного телебачення і радіомовлення забезпечують відповідно на загальнодержавному чи місцевому рівнях однакові можливості для ведення передвиборної агітації шляхом безкоштовного надання однакового за обсягом і рівноцінного ефірного часу".

6. Статтю 30 доповнити новою частиною сьомою такого змісту:

"Рекламна діяльність на каналах Суспільного телерадіомовлення забороняється, за винятком спеціально означених у програмі комерційних презентацій, обсяг трансляції яких не може перевищувати трьох відсотків мовлення на добу".

У зв'язку з цим частину сьому вважати частиною восьмою.

7. Статтю 44 доповнити частиною третьою такого змісту:

"Фінансування системи Суспільного телебачення і радіомовлення здійснюється відповідно до Закону України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України".

II. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
22 жовтня 1997 року
N 595/97-ВР

 
 

 
 
 

Опрос