Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом режиме территории, подвергшейся радиоактивному загрязнению в результате Чернобыльской катастрофы"

ВР Украины
Закон от 04.04.1997 № 182/97-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 16, ст. 198; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 13, ст. 177, N 37, ст. 541; 1993 р., N 10, ст. 76; 1995 р., N 19, ст. 136; 1996 р., N 3, ст. 11) такі зміни: 

1. У статті 2:

частину третю після слів "Національною комісією радіаційного захисту населення України" доповнити словами "з наступним затвердженням Верховною Радою України";

у частині п'ятій слова "обласних Рад народних депутатів" замінити словами "обласних рад і затверджуються Верховною Радою України".

2. В абзаці четвертому частини другої статті 12 слова "віком до 35 років" виключити.

3. У частині шостій статті 21 слова "штабами Цивільної оборони" замінити словами "відповідними службами Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи".

4. У тексті Закону слова "Міністерство у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС України", "Міністерство сільського господарства України", "Міністерство охорони навколишнього природного середовища України", "Державний комітет України по стандартизації, метрології та якості продукції" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи", "Міністерство сільського господарства і продовольства України", "Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України", "Державний комітет України по стандартизації, метрології та сертифікації" у відповідних відмінках.

5. У частині першій статті 8, статті 9, частині третій статті 14, частині першій статті 20 слова "народних депутатів" виключити.

II. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ 
4 квітня 1997 року
N 182/97-ВР

 
 

 
 
 

Опрос