Идет загрузка документа (103 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях в части усиления административной ответственности в виде штрафа

ВР Украины
Закон от 07.02.1997 № 55/97-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. Статтю 27 викласти у такій редакції:

"Штраф є грошовим стягненням, що накладається на громадян і посадових осіб за адміністративні правопорушення у випадках і розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України".

2. У статті 40:

у частині першій слова "двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

3. У статті 41:

у частині першій слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

4. У статті 41-1 слова "в десять мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

5. У статті 41-2 слова "до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

6. У статті 41-3 слова "в п'ять мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

7. У статті 42 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

8. У статті 42-1 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

9. У статті 42-2 слова "у розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від восьми до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двохсот до п'ятисот карбованців" замінити словами "від п'ятнадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

10. У статті 43:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

11. У частині першій статті 44 слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

12. У статті 44-1:

у частині першій слова "до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

13. У статті 45 слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

14. У статті 46 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

15. У статті 46-1:

у частинах першій та другій слова "у розмірі до двохсот карбованців" замінити словами "від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до трьохсот карбованців" замінити словами "від восьми до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі до двохсот карбованців" замінити словами "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

16. У статті 47 слова "до семи мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

17. У статті 48 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

18. У статті 49 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

19. У статті 50 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

20. У статті 51:

у частині першій слова "від половини до двох з половиною мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від одного до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від восьми до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "не перевищує мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "не перевищує трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

21. У статті 51-1 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

22. У статті 51-2 слова "до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від семи до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

23. У статті 52 слова "від шести до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від шести до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від восьми до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

24. У статті 53 слова "від трьох до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до двадцяти п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

25. У статті 53-1 слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від восьми до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

26. У статті 53-2 слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

27. У статті 54 слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

28. У статті 55 слова "від трьох до восьми мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

29. У статті 56 слова "від двох до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

30. У статті 57:

у частині першій слова "до семи мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частинах другій і третій слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

31. У статті 58 слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

32. У статті 59:

у частині першій слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

33. У статті 59-1:

у частині першій слова "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від тридцяти п'яти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від сорока до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

34. У статті 60 слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

35. У статті 61:

у частині першій слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

36. У статті 62 слова і цифри "в розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

37. У статті 63 слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

38. У статті 64 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

39. У статті 65 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

40. У статті 65-1 слова і цифри "від 0,4 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

41. У статті 66 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

42. У статті 67 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

43. У статті 68 слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

44. У статті 69 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

45. У частинах першій та другій статті 70 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

46. У статті 71 слова і цифри "у розмірі від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

47. У статті 72 слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

48. У статті 73 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

49. У статті 74 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

50. У статті 75 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

51. У статті 76 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

52. У статті 77:

у частині першій слова і цифри "до 0,4 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

53. У статті 77-1:

у частині першій слова і цифри "від 0,2 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,9 до двох з половиною неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

54. У статті 78:

у частині першій слова і цифри "від 0,6 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,6 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

55. У статті 78-1 слова і цифри "від 0,6 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

56. У частинах першій та другій статті 79 слова і цифри "у розмірі від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного доходу громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

57. У статті 79-1 слова "від одного до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двох до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

58. У статті 80 слова і цифри "від 0,2 до 0,6 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

59. У статті 81 слова і цифри "від 0,1 до 0,4 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

60. У статті 82 слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

61. У статті 83 слова і цифри "від 0,6 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,9 до двох з половиною неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

62. У статті 85:

у частині першій слова і цифри "від 0,2 до 0,6 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,9 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,3 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

63. У статті 85-1 слова і цифри "від 0,2 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

64. У статті 86-1 слова і цифри "від 0,4 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

65. У статті 87:

у частині першій слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,6 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

66. У статті 88:

у частині першій слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,9 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

67. У статті 88-1:

у частинах першій і третій слова і цифри "від 0,2 до 0,6 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,4 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

68. У статті 88-2 слова і цифри "від 0,2 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

69. У статті 89 слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

70. У статті 90 слова і цифри "від 0,2 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

71. У статті 90-1:

у частині першій слова і цифри "від 0,6 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,9 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,9 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,3 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

72. У статті 91 слова і цифри "від 0,2 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

73. У статті 91-1 слова і цифри "від 0,2 до 0,6 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,4 до 0,9 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

74. У статті 91-2 слова і цифри "від 0,1 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,2 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

75. У статті 92 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

76. У статті 93 слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

77. У статті 94 слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

78. У статті 95 слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

79. У статті 96:

у частинах першій і третій слова "від одного до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двох до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

80. У статті 97 слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

81. У статті 97-1:

у частині першій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до ста карбованців" замінити словами "від трьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

82. У статті 98 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

83. У статті 99 слова "у розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від двох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до ста карбованців" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

84. У статті 100 слова "у розмірі до двадцяти п'яти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

85. У статті 101 слова "у розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

86. У статті 102 слова "у розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

87. У статті 103 слова "у розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

88. У статті 103-1 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

89. У статті 103-2 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

90. У статті 104:

у частині першій слова "у розмірі двадцяти п'яти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

91. У статті 105 слова "від шести до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до сімнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

92. У статті 106 слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від тринадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

93. У статті 106-1:

у частині першій слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

94. У статті 106-2 слова "від двадцяти до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

95. У статті 107 слова "у розмірі до однієї мінімальної заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "у розмірі до шести мінімальних заробітних плат" замінити словами "від трьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

96. У статті 109:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частинах другій і четвертій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині п'ятій слова "у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

97. У статті 110:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

98. У статті 111:

у частинах першій і другій слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

99. У статті 112:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

100. У статті 113 слова "в розмірі від ста до двохсот карбованців" замінити словами "від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

101. У статті 114:

у частинах першій і третій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

102. У статті 115:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

103. У статті 116:

у частині першій слова "в розмірі від п'яти до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі від десяти до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "в розмірі тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині п'ятій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

104. У частинах першій та другій статті 116-1 слова "у розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

105. У статті 116-2:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

106. У статті 117:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

107. У статті 118 слова "в розмірі від тридцяти до ста карбованців" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

108. У статті 119:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частинах другій і третій слова "в розмірі до п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

109. У статті 120:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

110. У статті 121:

у частині першій слова і цифри "від 0,2 до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частинах другій і третій слова і цифри "від 0,1 до 0,2 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині четвертій слова "від двох до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині п'ятій слова "від трьох до восьми мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

111. У статті 121-1:

у частині першій слова і цифри "в розмірі від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до двох неоподатковуваних мінімумів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

112. У статті 122:

у частині першій слова і цифри "від 0,2 до 0,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,1 до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині третій слова і цифри "від 0,3 до 0,6 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

113. У статті 122-1:

у частині першій слова і цифри "від 0,2 до 0,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

114. У статті 122-2 слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

115. У статті 122-3 слова "від одного до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

116. У статті 123:

у частині першій слова "від одного до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від двох до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

117. У статті 124 слова "від одного до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

118. У статті 124-1 слова і цифри "від 0,5 до одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

119. У статті 125 слова і цифри "в розмірі 0,1 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,1 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

120. У статті 126:

у частині першій слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 1,5 до 2,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова і цифри "від 0,2 до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

121. У статті 127:

у частині першій слова і цифри "від 0,1 до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,1 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,1 до 0,2 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині третій слова "від одного до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова і цифри "від 0,5 до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

122. У статті 128 слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

123. У статті 128-1:

у частині першій слова і цифри "від 0,5 до одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 1,5 до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

124. У статті 129:

у частинах першій і третій слова "у розмірі від одного до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "у розмірі від одного до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

125. У статті 130:

у частинах першій, третій і четвертій слова "від трьох до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

126. У частинах першій та другій статті 131 слова "від трьох до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

127. У статті 132:

у частині першій слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від одного до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,1 до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

128. У статті 133:

у частині першій слова "від одного до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від одного до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,5 до шести мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від двох до восьми мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від трьох до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "від одного до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині п'ятій слова і цифри "від 0,5 до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами і цифрами "від 0,5 до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

129. У статті 134:

у частині першій слова "в розмірі п'яти карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі трьох карбованців" замінити словами і цифрами "від 0,1 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

130. У статті 136:

у частині першій слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

131. У статті 137:

у частині першій слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

132. У статті 138:

у частині першій слова "до тридцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'ятнадцяти до двадцяти семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двадцяти до сорока п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двадцяти до сорока п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від сорока до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

133. У статті 139:

у частині першій слова і цифри "від 0,5 до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,5 до 2,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від одного до 2,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,5 до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

134. У статті 140:

у частині першій слова і цифри "від 0,5 до 1,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,3 до 0,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова і цифри "від 0,2 до 0,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,5 до одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова і цифри "від одного до 2,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 1,5 до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від чотирьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

135. У статті 141 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

136. У статті 142 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

137. У статті 149 слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

138. У статті 150 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

139. У статті 151 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

140. У статті 152 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

141. У статті 153 слова і цифри "від 0,2 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,6 до 1,7 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

142. У статті 154:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

143. У статті 155:

у частині першій слова "від однієї до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від однієї до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від п'яти до тридцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до двадцяти семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

144. У статті 156 слова "від двох до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

145. У статті 156-1:

у частині першій слова "у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від одного до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

146. У статті 157:

в абзаці першому слова "трьохсот карбованців" замінити словами "двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці другому слова "в розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від восьми до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

147. У статті 158 слова "в розмірі від п'ятдесяти до ста карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

148. У статті 159 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

149. У статті 160:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від п'ятдесяти до двохсот карбованців" замінити словами "від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

150. У статті 160-1 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

151. У статті 160-2:

в абзаці першому слова "семи з половиною мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці другому слова "в розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від п'яти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

152. У статті 160-4:

у частині першій слова "в розмірі до однієї тисячі карбованців" замінити словами "від п'яти до шістнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій:

в абзаці першому слова "п'ятсот карбованців" замінити словами "сім неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці другому слова "в розмірі від однієї тисячі до трьох тисяч карбованців" замінити словами "від шістнадцяти до сорока трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

153. У статті 161 слова "в розмірі від двадцяти до ста карбованців" замінити словами "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

154. У статті 162:

в абзаці першому слова "двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці другому слова "в розмірі до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

155. У статті 163 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

156. У статті 164 слова "від трьох до восьми мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

157. У статті 164-1 слова "в розмірі від п'ятдесяти до ста карбованців" замінити словами "від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

158. У статті 164-3:

у частині першій слова "до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

159. У статті 165-1:

у частині першій слова "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

160. У статті 165-2:

у частині першій слова "від п'яти до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

161. У статті 166 слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

162. У статті 167 слова "від двадцяти до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

163. У статті 168 слова "від однієї до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

164. У статті 168-1 слова "від однієї до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

165. У статті 169 слова "від десяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

166. У статті 170 слова "від десяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

167. У статті 170-1 слова "від двадцяти до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

168. У статті 171 слова "від двадцяти до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

169. У статті 172 слова "від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

170. У статті 172-1 слова "від десяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

171. У статті 173 слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

172. У статті 173-1 слова "в розмірі до трьохсот карбованців" замінити словами "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

173. У статті 174 слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

174. У статті 175 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

175. У статті 176 слова "у розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

176. У статті 177 слова "в розмірі від тридцяти до ста карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

177. У статті 178:

у частині першій слова "в розмірі від двадцяти до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від тридцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі від п'ятдесяти до ста карбованців" замінити словами "від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

178. У статті 179:

у частині першій слова "в розмірі від тридцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від п'ятдесяти до ста карбованців" замінити словами "від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

179. У статті 180 слова "в розмірі від п'ятдесяти до ста карбованців" замінити словами "від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

180. У статті 181:

у частині першій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від п'ятдесяти до трьохсот карбованців" замінити словами "від семи до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі від ста до п'ятисот карбованців" замінити словами "від восьми до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

181. У статті 181-1:

у частині першій слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до двохсот карбованців" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

182. У статті 181-2:

у частині першій слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до двохсот карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

183. У статті 182 слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

184. У статті 183 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

185. У статті 184:

у частині першій слова і цифри "до 0,3 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "до 0,5 мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "від двох до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині четвертій слова "від трьох до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

186. У статті 185 слова "до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити словами "від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

187. У статті 185-1:

у частині першій слова "в розмірі до трьохсот карбованців" замінити словами "від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до однієї тисячі карбованців" замінити словами "від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

188. У статті 185-2 слова "в розмірі до однієї тисячі карбованців" замінити словами "від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

189. У частинах першій та другій статті 185-3 слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

190. У статті 185-4 слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

191. У статті 185-5 слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

192. У частинах першій та другій статті 185-6 слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

193. У статті 185-7 слова "в розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

194. У статті 185-8:

у частині першій слова "до половини одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до половини одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до одного мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

195. У статті 185-9 слова "в розмірі до одного неоподатковуваного мінімуму заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

196. У статті 186 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

197. У статті 186-1 слова "до половини офіційно встановленого мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

198. У статті 186-2:

у частинах першій і третій слова "від трьох до шести офіційно встановлених мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'яти офіційно встановлених мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

199. У статті 186-3 слова "в розмірі п'яти мінімальних заробітних плат" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "у розмірі десяти мінімальних заробітних плат" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

200. У статті 186-4:

у частинах першій і третій слова "від трьох до шести офіційно встановлених мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'яти офіційно встановлених мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

201. У статті 186-5 слова "від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двадцяти п'яти до ста тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

202. У статті 187 слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

203. У статті 188 слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

204. У статті 188-1 слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

205. У статті 188-2:

у частині першій слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від одного до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

206. У статті 188-3 слова "від десяти до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

207. У статті 188-4 слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

208. У статті 188-5 слова і цифри "від 0,4 до 0,6 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,9 до 1,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

209. У статті 188-6 слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

210. У статті 189:

у частині першій слова "в розмірі до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

211. У статті 189-1 слова "у розмірі до двохсот карбованців" замінити словами "від восьми до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

212. У статті 190:

у частині першій слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

213. У статті 191:

у частині першій слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

214. У статті 192 слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

215. У статті 193 слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

216. У статті 194:

у частині першій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

217. У статті 195:

у частині першій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

218. У статті 195-1:

у частині першій слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

219. У статті 195-2:

у частині першій слова і цифри "від 0,15 до 0,25 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

220. У статті 195-3:

у частині першій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

221. У статті 195-4:

у частині першій слова і цифри "від 0,25 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова і цифри "від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

222. У статті 196 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

223. У статті 197 слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

224. У статті 198 слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

225. У статті 199 слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

226. У статті 200:

у частині першій слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від десяти до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

227. У статті 201 слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

228. У статті 202 слова "до трьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

229. У статті 203 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

230. У статті 204 слова "в розмірі від десяти до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

231. У статті 205 слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

232. У статті 206 слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

233. У статті 207 слова "в розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

234. У статті 210:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

235. У статті 211:

у частині першій слова "в розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

236. У статті 211-2:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до двадцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

237. У статті 211-3:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до двадцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

238. У статті 211-4:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до двадцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

239. У статті 211-5:

у частині першій слова "в розмірі від десяти до двадцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

240. У статті 211-6:

у частинах першій і другій слова "в розмірі від десяти до двадцяти карбованців" замінити словами "від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "в розмірі від двадцяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

241. У статті 212-1 слова "до двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

242. В абзаці другому пункту 1 частини другої статті 222 слова "двадцяти карбованців" замінити словами "чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

243. У частині другій статті 223:

у пункті 1 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "у розмірі до двадцяти п'яти карбованців" замінити словами "до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до восьмидесяти карбованців" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 3 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до сорока карбованців" замінити словами "до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

244. У частині третій статті 224 слова "двадцяти карбованців" замінити словами "чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

245. У частині третій статті 225 слова "двадцяти карбованців" замінити словами "чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

246. У частині другій статті 227:

у пункті 1 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

247. В абзаці шостому пункту 1 частини другої статті 228 слова "двадцяти карбованців" замінити словами "чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

248. У частині другій статті 231:

у пункті 1:

в абзаці другому слова "до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці третьому слова "до шести мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці четвертому слова "до восьми мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці п'ятому слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2:

в абзаці другому слова "до шести мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці третьому слова "до дев'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці четвертому слова "до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці п'ятому слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

249. У частині другій статті 236:

у пункті 1:

абзац другий виключити;

в абзаці третьому слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", слова "до тридцяти карбованців" замінити словами "до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "у розмірі до двадцяти карбованців" замінити словами "до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці четвертому слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до двадцяти карбованців" замінити словами "до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці п'ятому слова "до десяти карбованців" замінити словами "до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2:

в абзаці другому слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці третьому слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до тридцяти карбованців" замінити словами "до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

в абзаці четвертому слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до двадцяти карбованців" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

250. У частині другій статті 237:

у пункті 1 слова "у розмірі до тридцяти карбованців", "у розмірі до двадцяти карбованців" замінити словами "до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 3 слова "у розмірі до двадцяти карбованців" замінити словами "до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 4 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 5 слова "у розмірі до двадцяти карбованців" замінити словами "до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

251. У статті 238:

у частині другій:

у пункті 1 слова "у розмірі до однієї мінімальної заробітної плати" замінити словами "до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "до шести мінімальних заробітних плат" замінити словами "до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "у розмірі до половини мінімальної заробітної плати" замінити словами і цифрами "до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "до чотирьох мінімальних заробітних плат" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 3 слова "у розмірі до половини мінімальної заробітної плати" замінити словами "до половини неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "до трьох мінімальних заробітних плат" замінити словами "до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 4 слова "у розмірі до половини мінімальної заробітної плати" замінити словами "до половини неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "до двох мінімальних заробітних плат" замінити словами "до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині третій слова "у розмірі до половини мінімальної заробітної плати" замінити словами "до половини неоподатковуваного мінімуму доходів громадян", а слова "до однієї мінімальної заробітної плати" замінити словами "до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

252. У частині другій статті 238-2:

у пункті 1 слова "до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до сімнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 3 слова "до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

253. У частині третій статті 239:

у пункті 1 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 2 слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у пункті 3 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до тридцяти карбованців" замінити словами "до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

254. У частині третій статті 241 слова "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

255. У частині третій статті 242-1 слова і цифри "у розмірі до 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

256. У частині другій статті 244-1:

абзац другий викласти у такій редакції:

"голова Державної пробірної палати України і його заступники - штраф до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

абзац третій викласти у такій редакції:

"начальники регіональних державних управлінь пробірного нагляду Державної пробірної палати України - штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

257. У частині першій статті 258 слова і цифри "0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити словами "трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

258. У статті 325 слова "у розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

II. Визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про порядок застосування заходів адміністративного стягнення у вигляді штрафу" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 35, ст. 510; 1995 р., N 8, ст. 53). 

III. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
7 лютого 1997 року
N 55/97-ВР

 
 

 
 
 

Опрос