Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Уголовный и Уголовно-процессуальный кодексы Украины в части ответственности за уклонение от уплаты налогов

ВР Украины
Закон от 05.02.1997 № 44/97-ВР
редакция действует с 20.11.2012

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за ухилення від сплати податків

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Кримінальним кодексом України
 від 5 квітня 2001 року N 2341-III
,
 Кримінальним процесуальним кодексом України
 від 13 квітня 2012 року N 4651-VI

Верховна Рада України постановляє:

I. Розділ I втратив чинність 

ІІ. Розділ ІІ втратив чинність

III. Встановити, що:

1. Діяння, пов'язані з ухиленням від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, справи про які на час набрання чинності цим Законом перебувають у стадії попереднього розслідування або судового розгляду, мають кваліфікуватися за новою редакцією статті 148-2 Кримінального кодексу України.

2. Вироки на осіб, засуджених до позбавлення волі, які вчинили злочини, що мають кваліфікуватися за частиною 1 статті 148-2 в редакції цього Закону, підлягають перегляду з метою приведення їх у відповідність з новою редакцією зазначеної статті та вирішення питання про звільнення згаданих осіб від покарання або заміну його більш м'яким покаранням, з урахуванням конкретних обставин справи.

3. Вироки на осіб, засуджених за статтею 148-2 Кримінального кодексу України до позбавлення волі, виконані на момент введення цього Закону в дію, перегляду не підлягають.

4. За наявності підстав, передбачених статтями 6 і 54 Кримінального кодексу України, органи прокуратури і внутрішніх справ повинні направити до судів за місцем винесення вироків або за місцем відбування покарання особами, засудженими за статтею 148-2 Кримінального кодексу України, які не відбули покарання, матеріали для приведення вироків на них у відповідність із цим Законом.

5. Вироки на осіб, зазначених у статті 2 розділу ІІІ цього Закону, підлягають перегляду протягом двох місяців з дня набрання ним чинності.

IV. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
5 лютого 1997 року
N 44/97-ВР

 
 

 

Опрос