Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных гарантиях восстановления сбережений граждан Украины"

ВР Украины
Закон от 17.01.1997 № 8/97-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України", виклавши статті 4 і 6 Закону в такій редакції:

"Стаття 4. Компенсація зазначених у частині першій статті 1 цього Закону заощаджень громадян проводиться в порядку, встановленому статтями 6 і 7 цього Закону, та гарантується державою в сумі, яка на 1 жовтня 1996 року становить 131,96 млрд. гривень, в тому числі:

грошові заощадження

- 121,90;

страхові внески

- 7,77;

облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року

- 0,61;

облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року

- 1,05;

державні казначейські зобов'язання СРСР

- 0,21;

сертифікати Ощадного банку СРСР

- 0,42".

"Стаття 6. Компенсація громадянам України втрат від знецінення грошових заощаджень проводиться виключно в грошовій формі за рахунок Державного бюджету України починаючи з 1997 року.

Кошти для компенсації заощаджень громадян визначаються в Державному бюджеті України окремою статтею.

Порядок перерахування коштів з Державного бюджету України установам Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху визначається Кабінетом Міністрів України.

Кабінет Міністрів України може залучати для проведення компенсаційних виплат позабюджетні кошти, в тому числі кошти, залучені до Державного бюджету України через спеціальні податки, встановлені законами України, а також від здійснення операцій з державними цінними паперами та залучення коштів з Офіційного валютного резерву Національного банку України.

Погашення відновлених заощаджень громадян, поміщених у цінні папери, здійснюється на загальних підставах відповідно до сум, визначених у Державному бюджеті України".

2. Оприлюднити Закон України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" з урахуванням змін, внесених цим Законом.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ 
17 січня 1997 року
N 8/97-ВР

 

Опрос