Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присоединении Украины к Конвенции 1979 года об охране дикой флоры и фауны и природной среды обитания в Европе

ВР Украины
Закон от 29.10.1996 № 436/96-ВР

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про приєднання України до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі

Верховна Рада України постановляє:

Приєднатися до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі з такими застереженнями:

1. В Україні допускається в обмеженій кількості в умовах відповідного контролю щодо таких видів тварин, перелічених у додатку ІІ до Конвенції:

вибіркове регулювання чисельності вовка (Canis lupus) та ведмедя бурого (Ursus arctos) з метою запобігання негативному впливу їх на популяції інших видів, серйозній шкоді худобі та іншим об'єктам власності;

добування дупеля (Gallinago media) в зв'язку з достатньо великою чисельністю та розповсюдженістю.

2. Дозволяється використання засобів і способів добування, відлову та інших форм полювання, перелічених у додатку ІV до Конвенції:

пасток та сіток - для відлову з науковою метою і переселення ссавців та птахів, перелічених у додатку ІІІ до Конвенції;

капканів - для добування вовка (Canis lupus), а також сурка звичайного (Marmota bobac), бобра (Castor fiber), тхора чорного (Putorius, Mustela putorius), куниці лісової (Martes martes), куниці кам'яної (Martes foina), перелічених у додатку ІІІ до Конвенції.

3. Кабінету Міністрів України з урахуванням міжнародних та національних інтересів, вимог законодавства України та у порядку, передбаченому Конвенцією 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі, забезпечити в разі потреби інформування Генерального секретаря Ради Європи про скасування зазначених або про встановлення нових застережень на території України чи в окремих її регіонах.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ

м. Київ
29 жовтня 1996 року
N 436/96-ВР

 
 

 

Опрос