Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в статью 7 Закона Украины "О милиции"

ВР Украины
Закон от 28.06.1994 № 62/94-ВР
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до статті 7 Закону України "Про міліцію"

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 20 грудня 1990 року N 565-XII

згідно із Законом України
 від 2 липня 2015 року N 580-VIII)

Верховна Рада України постановляє:

Внести до статті 7 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 4, ст. 20; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 36, ст. 526; 1993 р., N 11, ст. 83) такі зміни і доповнення:

частини шосту, сьому і восьму викласти у такій редакції:  

"У своїй діяльності міліція підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України.

Міністр внутрішніх справ України здійснює керівництво всією міліцією України.

В Республіці Крим міліцією керує заступник Міністра внутрішніх справ України - начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму; в областях, містах, районах міліцією, крім транспортної, керують відповідно начальники головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в області, місті, начальники міських і районних відділів (управлінь) головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в області, місті";

доповнити статтю частинами дев'ятою, десятою, одинадцятою, дванадцятою і тринадцятою такого змісту:

"Керівництво транспортною міліцією здійснюється у порядку, що визначається Міністерством внутрішніх справ України. 

Заступник Міністра внутрішніх справ України - начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму призначається на посаду і звільняється з посади Кабінетом Міністрів України з поданням Міністра внутрішніх справ України.

Начальники головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в областях, містах Києві, Севастополі та на транспорті призначаються на посаду і звільняються з посади Міністром внутрішніх справ України.

Начальники міських, районних, лінійних відділів (управлінь), головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в області, місті та на транспорті призначаються на посаду і звільняються з посади Міністром внутрішніх справ України за поданням відповідно заступника Міністра внутрішніх справ України - начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму, начальників головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в областях, містах Києві, Севастополі та на транспорті. 

Заступник Міністра внутрішніх справ України - начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму, начальники головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в областях, містах та начальники їх міських і районних відділів (управлінь) один раз на рік звітують перед відповідними Радами про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку".

 

Президент України

Л. КРАВЧУК 

м. Київ
28 червня 1994 року 
N 62/94-ВР

 
 

Опрос