Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании областного центра управления в чрезвычайных ситуациях

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.03.1999 № 169

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.99 р. N 169

Про створення обласного центру управління у надзвичайних ситуаціях

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", з метою удосконалення питань управління заходами щодо загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в області:

1. Створити на базі управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації обласний центр управління у надзвичайних ситуаціях (далі - центр).

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації (Молчанов О. В.) до 01.06.99 розробити технічну документацію щодо створення центру.

3. Фінансовому управлінню облдержадміністрації (Коняєв О. В.) виділити для виконання першочергових завдань по створенню центру управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації з резервного фонду облдержадміністрації 20 тис. грн. Вишукати кошти для подальшого фінансування робіт щодо створення центру.

Опрос