Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об ежегодном техническом осмотре транспортных средств (маломерных судов) в 1999 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.09.1999 № 108

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.99 р. N 108

Про щорічний технічний огляд транспортних засобів (маломірних суден) у 1999 році

Відповідно до Закону України від 18 лютого 1997 року N 75/97-ВР "Про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", на підставі Правил користування маломірними суднами, базами (спорудами) для їх стоянок, затверджених наказом начальника Головрічфлоту України від 04.01.83 N 2-пр:

1. Провести з 1 березня по 30 червня 1999 р. технічний огляд особистих транспортних засобів, включаючи судна, мотолодки, катери, яхти всіх власників, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та господарювання.

2. Нагляд та технічний огляд за суднами для виробничих цілей (самохідними суднами з головним двигуном потужністю до 75 к. с., несамохідними суднами валовою місткістю не менш 80 регістрових тонн), які належать підприємствам, установам та організаціям (крім військових, спортивних суден та організацій Державного комітету рибного господарства України), технічний огляд баз (споруд для стоянок маломірних суден) проводиться комісіями Регістру судноплавства України по причалах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос