Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по обеспечению соблюдения в области законодательства об обращении граждан

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.02.1999 № 100

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.99 р. N 100

Про додаткові заходи щодо забезпечення дотримання в області законодавства про звернення громадян

З метою усунення недоліків, що випливають з аналізу стану роботи з пропозиціями, заявами і скаргами громадян у 1998 році, та забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 1999 року N 142, вимог, викладених у листі Глави Адміністрації Президента України від 2 лютого 1999 року N 02-05/119:

1. Управлінням, відділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськрайвиконкомам:

1.1. Посилити відповідальність посадових осіб за виконання Указу Президента України "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення", домагатися конкретного вирішення обґрунтованих заяв і скарг, особливо найменш соціально захищених категорій громадян, вишукувати матеріальні і фінансові можливості для поліпшення їх соціального, медичного обслуговування, надання адресної допомоги.

1.2. Суворо дотримуватися порядку, згідно з яким доручення виконавцям на розгляд повторних звернень громадян, а також звернень, що надійшли від органів виконавчої влади вищого рівня, даються виключно керівником місцевого органу виконавчої влади, а у разі його відсутності - заступником, який тимчасово виконує обов'язки керівника.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос