Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О готовности предприятий жилищно-коммунального хозяйства, топливно-энергетического комплекса и объектов социальной сферы к работе в осенне-зимний период 2019/20 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.09.2019 № 663

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.09.2019 р. N 663

Про готовність підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року

Питання підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року є на сьогодні одним з пріоритетних та потребує особливої уваги. У зв'язку з цим воно неодноразово розглядалося на засіданнях колегії та на нарадах обласної державної адміністрації. Крім того, проведено 7 засідань комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об'єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2019/20 року. За результатами вказаних заходів приймалися відповідні рішення з визначенням конкретних завдань і термінів їх виконання.

На сьогодні технічна готовність об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області становить у середньому 90 %, що відповідає графіку підготовки, затвердженому Мінрегіоном України.

По м. Херсону проблемним залишається питання своєчасної підготовки до початку опалювального періоду житлових будинків ОСББ з централізованим теплопостачанням.

Побудинковими приладами обліку теплової енергії оснащено 85 % багатоквартирних будинків, виходячи з технічної можливості щодо їх оснащення.

Згідно з наказом Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року N 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за N 1310/16001, об'єкт вважається готовим до експлуатації за наявності акта готовності, який повинен бути оформлений до 01 жовтня.

Опрос