Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О новом составе областной рабочей группы по вопросам анализа задолженности населения за жилищно-коммунальные услуги и активизации претензионно-исковой работы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.06.2015 № 374
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2015 р. N 374

Про новий склад обласної робочої групи з питань аналізу заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та активізації претензійно-позовної роботи

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 13 серпня 2015 року N 476)

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад обласної робочої групи з питань аналізу заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та активізації претензійно-позовної роботи (додається), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2012 року N 792.

2. Обласній робочій групі забезпечувати проведення щоквартальних засідань, за результатами яких інформувати обласну державну адміністрацію до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 квітня 2014 року N 232 "Про новий склад обласної робочої групи з питань аналізу заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та активізації претензійно-позовної роботи" та пункт 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2012 року N 792 "Про обласну робочу групу з питань аналізу заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та активізації претензійно-позовної роботи", у зв'язку з чим пункт 4 вказаного розпорядження вважати пунктом 3.

Опрос