Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подведении итогов работы относительно оздоровления и отдыха детей летом в 2014 году и подготовке к оздоровительному сезону 2015 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.03.2015 № 182
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.03.2015 р. N 182

Про підбиття підсумків роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року та підготовку до оздоровчого сезону 2015 року

Розпорядження втратило чинність, крім пункту 1
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 27 квітня 2016 року N 313)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 15 червня 2016 року N 429)

Одним із пріоритетних напрямків реалізації політики стосовно дітей в Україні у цілому та в області зокрема є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами. Відповідні заходи спрямовуються на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров'я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей.

При цьому, головну увагу зосереджено на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної підтримки, а також на збереженні мережі дитячих закладів оздоровлення та максимальному їх використанні під час оздоровчого сезону, створенні належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей.

Обласною державною адміністрацією проводяться організаційні заходи для забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема забезпечується реалізація обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2011 - 2015 років, затвердженої рішенням Херсонської обласної ради від 20 квітня 2011 року N 155.

Влітку 2014 року працювало 454 заклади відпочинку з денним перебуванням дітей системи освіти та 39 позаміських закладів оздоровлення, 6 закладів не розпочали роботу у зв'язку з незаповненістю через ситуацію, що склалася в країні (в Генічеському районі на Арабатській Стрілці дислокуються прикордонні війська України). Відповідно до плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що розташовані в Херсонській області, у 2014 році проведено атестацію 9 запланованих закладів.

Опрос