Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении работы по подготовке, представлению и освещению материалов на официальном веб-сайте областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень от 19.03.2015 № 155
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.03.2015 р. N 155

Про упорядкування роботи з підготовки, подання та висвітлення матеріалів на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 6 квітня 2016 року N 246)

З метою упорядкування роботи щодо висвітлення діяльності обласної державної адміністрації у мережі Інтернет, відповідно до доручення Президента України від 24 березня 2010 року N 1-1/466, постанови Кабінету Міністрів України від 04 січня 2002 року N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", керуючись Законом України "Про доступ до публічної інформації", статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Порядок підготовки, подання та висвітлення матеріалів на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації, що додається.

2. Встановити вимоги до подання матеріалів для висвітлення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації згідно з додатками, а саме:

- для структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації - додаток 1;

- для структурних підрозділів обласної державної адміністрації - додаток 2;

- для територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади - додаток 3;

- для районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення - додаток 4.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади при підготовці інформації для висвітлення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації керуватися додатком 5 до цього розпорядження, приділяючи особливу увагу актуальності матеріалів та забезпечуючи їх викладення з максимально практичною користю для кінцевого споживача - громадянина чи юридичної особи.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

4.1. При підготовці та поданні матеріалів для розміщення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації під персональну відповідальність забезпечувати неухильне дотримання Порядку та вимог, що відповідно затверджений та встановлені цим розпорядженням, активізувавши роботу щодо всебічного висвітлення діяльності місцевих органів влади.

4.2. Матеріали для розміщення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації надавати до Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації у визначені терміни.

5. Першому заступнику голови та заступникам голови обласної державної адміністрації, керівнику апарату обласної державної адміністрації забезпечувати постійний контроль за дотриманням підпорядкованими структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату Порядку і вимог, що відповідно затверджений та встановлені цим розпорядженням.

Опрос