Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава рабочей группы по вопросам организации и обеспечения выполнения Комплексной региональной программы рационального использования водных объектов и развития рыбного хозяйства Херсонской области до 2020 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.02.2015 № 78

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.02.2015 р. N 78

Про затвердження нового складу робочої групи з питань організації та забезпечення виконання Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об'єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад робочої групи з питань організації та забезпечення виконання Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об'єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року (додається), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 07 вересня 2012 року N 679.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 серпня 2013 року N 502 "Про затвердження нового складу робочої групи з питань організації та забезпечення виконання Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об'єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань екології та природних ресурсів.

Опрос