Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О работе хозяйственного комплекса области в зимний период 2014/15 года и обеспечении его бесперебойного прохождения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.12.2014 № 925

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.12.2014 р. N 925

Про роботу господарського комплексу області в зимовий період 2014/15 року та забезпечення його безперебійного проходження

Підсумки готовності господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року розглянуто на засіданні колегії обласної державної адміністрації, що відбулося 17 вересня поточного року. За результатами опрацювання питання видано відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2014 року N 715, яким визнано задовільною роботу з підготовки об'єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-бюджетної сфери до опалювального сезону.

З метою виконання завдань центральних органів виконавчої влади теплопостачальними підприємствами розроблено технічні та організаційні заходи, реалізація яких спрямована на скорочення споживання природного газу.

Згідно з технічними заходами станом на 10 грудня поточного року теплопостачальними підприємствами виконано наступні роботи: замінено 14 із запланованих 26 одиниць газових пальників на пальники струменево-нішевої технології, що становить 54 %, здійснено капітальний ремонт 12 котлів (100 %), відновлено теплоізоляцію на 14 км теплових мереж (100 %). Крім того, завершується монтаж двох твердопаливних котлів на котельнях теплопостачального підприємства в м. Гола Пристань. Повністю переведено на індивідуальне опалення 10 житлових будинків у м. Гола Пристань та 15 будинків у м. Цюрупинськ.

У м. Каховка на електроопалення переведено 4 житлові будинки із 7 запланованих та 43 житлові будинки переведено на індивідуальне газове опалення із запланованих 49.

Опрос