Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О системе оперативного информирования Администрации Президента Украины и Секретариата Кабинета Министров Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 15.12.2014 № 912
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.12.2014 р. N 912

Про систему оперативного інформування Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 5 березня 2018 року N 176)

З метою ефективного забезпечення підготовки та надання оперативних повідомлень для інформування Президента України та Кабінету Міністрів України про основні події суспільно-політичного та соціально-економічного життя області, керуючись статтею 6, статтею 30, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Положення про систему оперативного інформування Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України (далі - Положення), що додається.

2. Покласти на Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації обов'язки стосовно щоденного узагальнення, підготовки та надання оперативних повідомлень для інформування Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, головам районних державних адміністрацій вжити заходів щодо налагодження відповідної системи оперативного інформування, забезпечивши неухильне виконання Положення.

Опрос