Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по решению вопросов относительно освобождения военнопленных - жителей области, находящихся в зоне проведения антитеррористической операции

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.10.2014 № 728
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2014 р. N 728

Про створення робочої групи з вирішення питань щодо звільнення військовополонених - мешканців області, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 23 березня 2016 року N 215)

З метою забезпечення всебічного розгляду та вирішення питань щодо звільнення військовополонених - мешканців області, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити робочу групу з вирішення питань щодо звільнення військовополонених - мешканців області, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, у складі згідно з додатком.

2. Членам робочої групи, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, забезпечувати щотижневе проведення засідань з розглядом проблем, що виникають у ході вирішення питань звільнення військовополонених.

Опрос