Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава рабочей группы по изучению фактов нарушения природоохранного и земельного законодательства на территории Азово-Сивашского национального природного парка

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.10.2014 № 686

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2014 р. N 686

Про затвердження нового складу робочої групи з вивчення фактів порушення природоохоронного та земельного законодавства на території Азово-Сиваського національного природного парку

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтями 6, 21, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад робочої групи з вивчення фактів порушення природоохоронного та земельного законодавства на території Азово-Сиваського національного природного парку (додається), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 вересня 2014 року N 641.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 вересня 2014 року N 641 "Про вивчення фактів порушення природоохоронного та земельного законодавства на території Азово-Сиваського національного природного парку" в частині складу робочої групи.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань екології та використання природних ресурсів.

Опрос