Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комиссии по изучению вопроса относительно эффективного использования сооружений и земельного участка стадиона "Кристал" в г. Херсоне

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.07.2014 № 514

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.07.2014 р. N 514

Про комісію з вивчення питання щодо ефективного використання споруд та земельної ділянки стадіону "Кристал" у м. Херсоні

З метою реалізації в області державної політики у сфері фізичної культури і спорту, консолідації зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємницьких структур, громадських організацій для вирішення нагальних питань щодо поліпшення стану матеріально-технічного забезпечення даної сфери, відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Постанови Верховної Ради України від 03 серпня 2006 року N 66-V "Про недопущення закриття та перепрофілювання закладів фізичної культури і спорту, баз олімпійської та паралімпійської підготовки, фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, лікувально-фізкультурних закладів", керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити комісію з вивчення питання щодо ефективного використання споруд та земельної ділянки стадіону "Кристал" у складі згідно з додатком.

2. Комісії, утвореній даним розпорядженням, до 31 серпня 2014 року здійснити обстеження стадіону "Кристал" за адресою: вул. Кірова, 3, м. Херсон, вивчити питання щодо ефективності використання його споруд та земельної ділянки, внести пропозиції стосовно подальшого збереження та утримання в належному технічному стані споруд і цільового використання землі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Тріщановича С. В.

Опрос