Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О новом составе региональной конкурсной комиссии национального этапа конкурса на получение премии СНГ за достижения в сфере качества продукции и услуг

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.07.2014 № 525

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2014 р. N 525

Про новий склад регіональної конкурсної комісії національного етапу конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першою статті 16, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад регіональної конкурсної комісії національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (додається), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27 січня 2007 року N 61.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 грудня 2011 року N 761 "Про новий склад регіональної конкурсної комісії національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг".

Опрос