Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане выставочных мероприятий на 2014 год, в которых предусматривается участие субъектов хозяйствования области различных форм собственности

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 04.06.2014 № 378

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2014 р. N 378

Про план виставкових заходів на 2014 рік, в яких передбачається участь суб'єктів господарювання області різних форм власності

З метою реалізації державної політики у сфері виставкової діяльності, активізації впливу виставкових заходів на створення привабливого інвестиційного клімату в області, презентації позитивних досягнень регіону за його межами та межами країни, просування конкурентоспроможної продукції на зовнішні ринки, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план виставкових заходів на 2014 рік, у яких передбачається участь суб'єктів господарювання області різних форм власності (додається).

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення залучати підприємства, організації, установи, господарства області різних форм власності до участі у виставкових заходах, визначених у плані заходів, затвердженому даним розпорядженням.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Шепелєва І. О.

Опрос