Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении земельными участками граждан, которые переселяются со временно оккупированных территорий Украины, и граждан, призванных в Вооруженные Силы Украины в связи с частичной мобилизацией

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень от 19.05.2014 № 320
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.05.2014 р. N 320

Про забезпечення земельними ділянками громадян, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, та громадян, призваних до Збройних Сил України у зв'язку з частковою мобілізацією

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 25 липня 2014 року N 519)

Відповідно до статей 17, 122 Земельного кодексу України, законів України "Про оренду землі", "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", доручення Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18 квітня 2014 року N 12119/1/1-14, керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити земельні масиви, розташовані в межах населених пунктів області, для забезпечення потреб громадян, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, та громадян, призваних до Збройних Сил України у зв'язку з частковою мобілізацією, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, згідно з переліком, наведеним у додатку 1.

2. Затвердити Тимчасовий спрощений порядок відведення у власність земельних ділянок у межах населених пунктів області для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства громадянам, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, та громадянам, призваним до Збройних Сил України у зв'язку з частковою мобілізацією (додається).

3. Визначити земельні масиви, розташовані за межами населених пунктів області, для забезпечення потреб громадян, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, та громадян, призваних до Збройних Сил України у зв'язку з частковою мобілізацією, для ведення особистого селянського господарства та садівництва, згідно з переліком, наведеним у додатку 2.

4. Затвердити Тимчасовий спрощений порядок відведення у власність та в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва громадянам, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, та громадянам, призваним до Збройних Сил України у зв'язку з частковою мобілізацією (додається).

5. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

Опрос