Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении жильем специалистов образования и здравоохранения в сельской местности

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.05.2014 № 301

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2014 р. N 301

Про забезпечення житлом фахівців освіти та охорони здоров'я у сільській місцевості

Освіта та охорона здоров'я належать до пріоритетних сфер соціального, економічного та культурного розвитку області. Ключова роль у системі гуманітарної галузі належить кваліфікованим фахівцям, діяльність яких спрямована на реалізацію державної політики щодо зміцнення інтелектуального та духовного потенціалу суспільства.

Забезпечення житлово-побутових умов працівників закладів і установ медичної та освітньої сфер шляхом надання довгострокових пільгових кредитів під 3 % річних за регіональною програмою індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012 - 2020 роки сприятиме підвищенню ефективності лікувально-профілактичної допомоги та якості освітніх послуг у сільській місцевості, а отже, відродженню села.

З метою забезпечення надання освітніх та медичних послуг на належному рівні, створення гідних житлово-побутових умов для працівників гуманітарної сфери та залучення і закріплення відповідних фахівців у сільській місцевості, згідно зі статтею 55 Закону України "Про освіту", статтею 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, статтею 10 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", статтею 28 Закону України "Про зайнятість населення", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головам районних державних адміністрацій:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос