Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в график создания в области местных пожарных команд

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.02.2014 № 98

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.02.2014 р. N 98

Про внесення змін до графіка створення в області місцевих пожежних команд

З метою забезпечення створення в області місцевих пожежних команд, протипожежного захисту сільських населених пунктів, відповідно до статті 62 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року N 202 "Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону", керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до графіка створення в області місцевих пожежних команд, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2011 року N 162 "Про організацію роботи щодо створення в області місцевих пожежних команд", виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 червня 2012 року N 400 "Про внесення змін до графіка створення в області місцевих пожежних команд".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Устинова Є. О.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос