Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совете по вопросам инвестиционной и внешнеэкономической деятельности при областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 14.02.2014 № 94
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.02.2014 р. N 94

Про раду з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності при обласній державній адміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 17 квітня 2014 року N 229)

З метою підвищення ефективності роботи консультативно-дорадчих органів при обласній державній адміністрації, сприяння залученню і використанню вітчизняних та іноземних інвестицій для забезпечення соціально-економічного розвитку області, налагодження структурованого діалогу між органами державної влади та суб'єктами господарювання у сфері зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 6 статті 18, пунктом 1 статті 26, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити раду з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності при обласній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про раду з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності при обласній державній адміністрації (додається).

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 вересня 2011 року N 569 "Про утворення ради вітчизняних та іноземних інвесторів при обласній державній адміністрації", від 30 серпня 2012 року N 666 "Про утворення зовнішньоекономічної ради при обласній державній адміністрації".

Опрос