Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане мер по предоставлению поддержки местным товаропроизводителям и насыщению их продукцией торговой сети области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 03.10.2013 № 632

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2013 р. N 632

Про план заходів щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам та насичення їх продукцією торговельної мережі області

З метою надання підтримки товаровиробникам Херсонщини у реалізації власної продукції та насичення нею торговельної мережі області, керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам та насичення їх продукцією торговельної мережі області (далі - план заходів), що додається.

2. Райдержадміністраціям, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, міськвиконкомам міст обласного значення, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємствам, установам та організаціям, відповідальним за виконання плану заходів, щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Департамент економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації про стан його реалізації.

3. Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації узагальнювати інформацію про стан виконання плану заходів щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, для подальшого звітування перед обласною державною адміністрацією.

Опрос