Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении работы по подготовке, представлению и освещению материалов на официальном веб-сайте областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень от 28.10.2013 № 705
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.10.2013 р. N 705

Про упорядкування роботи з підготовки, подання та висвітлення матеріалів на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Херсонської обласної державної адміністрації
 від 4 грудня 2013 року N 818
,
 від 25 липня 2014 року N 518

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 19 березня 2015 року N 155)

З метою упорядкування роботи щодо висвітлення діяльності обласної державної адміністрації у мережі Інтернет, відповідно до Доручення Президента України від 24 березня 2010 року N 1-1/466, постанови Кабінету Міністрів України від 04 січня 2002 року N 3 "Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", керуючись Законом України "Про доступ до публічної інформації", статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Порядок підготовки, подання та висвітлення матеріалів на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації, що додається.

2. Встановити вимоги до подання матеріалів для висвітлення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації згідно з додатками, а саме:

- для структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації - додаток 1;

- для структурних підрозділів обласної державної адміністрації - додаток 2;

- для територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади - додаток 3;

- для районних державних адміністрацій - додаток 4.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади при підготовці інформації для висвітлення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації керуватися додатком 5 до цього розпорядження, особливу увагу приділяючи актуальності матеріалів та забезпечуючи їх викладення з максимально практичною користю для кінцевого споживача - громадянина чи юридичної особи.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

Опрос