Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившими силу некоторых приказов управления Министерства внутренних дел Украины в Херсонской области

Управление МВД в области
Приказ от 30.03.2013 № 172

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області

Наказ управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області
від 30 березня 2013 року N 172

Зареєстровано в Головному управлянні юстиції у Херсонській області
15 квітня 2013 р. за N 29/1408

З метою приведення нормативно-правових актів управління внутрішніх справ України в Херсонській області у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись пунктом 7 Положення про управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 02 лютого 2004 року N 94, НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області, згідно з переліком (додається).

2. Завідуючому сектору юридичного забезпечення управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області (Заверюсі К. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Херсонській області.

3. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з дати його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Опрос