Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава регионального совета по вопросам взаимодействия местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления и Положения о нем

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 16.04.2013 № 221

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2013 р. N 221

Про затвердження складу регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування і Положення про неї

З метою упорядкування роботи регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити склад регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (додається), утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27 квітня 2010 року N 365.

2. Затвердити Положення про регіональну раду з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 січня 2011 року N 3 "Про регіональну раду з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування", від 23 лютого 2012 року N 140 "Про внесення змін до складу регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування".

Опрос