Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрете вылова рыбы, других водных биоресурсов в рыбохозяйственных водных объектах в зоне контроля управления охраны, использования и воспроизводства водных биоресурсов и регулирования рыболовства в Херсонской области в весенне-летний период 2013 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.04.2013 № 186

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.04.2013 р. N 186

Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області у весняно-літній період 2013 року

З метою посилення охорони, відтворення та збільшення запасів водних біоресурсів у водоймах області, запобігання та недопущення порушень правил рибальства під час їх нересту в 2013 році, відповідно до Правил промислового рибальства в басейні Чорного моря, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 08 грудня 1998 року N 164 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 березня 1999 року за N 147/3440, Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18 березня 1999 року N 33 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за N 326/3619, Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15 лютого 1999 року N 19 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за N 269/3562, керуючись законами України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", "Про тваринний світ", статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 4 статті 21, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області:

1.1. На підставі погоджень Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України та його Херсонської лабораторії видати наказ про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області у весняно-літній період 2013 року, який до 10 квітня 2013 року надіслати районним державним адміністраціям та міськвиконкомам міст обласного значення.

1.2. Визначити спеціальні ділянки, дозволені для здійснення любительського рибальства у період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області обмеженою кількістю визначених знарядь лову.

2. Утворити обласний штаб на період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області (далі - обласний штаб) у складі згідно з додатком.

3. Затвердити спільні заходи щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області у весняно-літній період 2013 року (далі - спільні заходи), що додаються.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос