Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ликвидации аккредитационной комиссии по выдаче разрешений на право осуществления туристического сопровождения специалистам туристического сопровождения на территории Херсонской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.03.2013 № 126

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2013 р. N 126

Про ліквідацію акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцям туристичного супроводу на території Херсонської області

У зв'язку зі змінами у законодавстві та враховуючи результати моніторингу діяльності консультативно-дорадчих органів з питань туризму та курортів, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Ліквідувати акредитаційну комісію з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцям туристичного супроводу на території Херсонської області.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос