Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава областной комиссии по рассмотрению заявлений о компенсации и документов, поданных субъектами хозяйствования, разрешению других вопросов относительно выплаты компенсации за счет бюджетных средств на развитие в области виноградарства, садоводства и хмелеводства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.10.2012 № 802

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.10.2012 р. N 802

Про затвердження нового складу обласної комісії з розгляду заяв про компенсацію та документів, поданих суб'єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства

У зв'язку з кадровими змінами та з метою забезпечення дотримання в області Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587 (зі змінами), керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад обласної комісії з розгляду заяв про компенсацію та документів, поданих суб'єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2012 року N 383 (із змінами) "Про організацію виконання в області Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" в частині складу комісії.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

Опрос