Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах аудита эффективности использования средств государственного бюджета, выделенных на меры по развитию садоводства и виноградарства в Херсонской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.07.2012 № 561

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.07.2012 р. N 561

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на заходи з розвитку садівництва і виноградарства в Херсонській області

Враховуючи висновок Колегії Рахункової палати України від 13 червня 2012 року N 35/11-5 до звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на заходи з розвитку садівництва і виноградарства в Одеській та Херсонській областях, щодо усунення порушень Закону України "Про виноград та виноградне вино", з метою забезпечення у подальшому неухильного дотримання вимог цього Закону, керуючись статтею 6, пунктом 12 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Звернути увагу в. о. начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Згіріна О. О. на посилення персональної відповідальності за виконання вимог Закону України "Про виноград та виноградне вино", зокрема, в частині застосування районованих або перспективних сортів винограду відповідно до проекту, затвердженого центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства.

2. Вказати Головному управлінню Державної казначейської служби України в Херсонській області на недостатню роботу з дотримання вимог чинного законодавства з питань фінансово-бюджетної дисципліни.

Опрос