Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе по проведению совместных проверок автостанций и автовокзалов области касательно соблюдения требований транспортного законодательства, нормативных актов и договоров по вопросам организации предоставления обязательных и дополнительных автостанционных услуг

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.07.2012 № 544

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.07.2012 р. N 544

Про робочу групу з проведення спільних перевірок автостанцій та автовокзалів області стосовно дотримання вимог транспортного законодавства, нормативних актів та договорів з питань організації надання обов'язкових і додаткових автостанційних послуг

Відповідно до статей 32, 36 Закону України "Про автомобільний транспорт", розділу V Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N 176, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з проведення спільних перевірок автостанцій та автовокзалів області стосовно дотримання вимог транспортного законодавства, нормативних актів та договорів з питань організації надання обов'язкових і додаткових автостанційних послуг (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації як організатору перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у тижневий термін розробити графік проведення перевірок автостанцій і автовокзалів області.

3. Робочій групі за результатами перевірок, проведених згідно з графіком, зазначеним у пункті 2 даного розпорядження, оформляти відповідні актами, про що інформувати управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

Опрос