Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе по вопросам внедрения в области международной товаропроводящей системы "Зеленый коридор"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.07.2012 № 504

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.07.2012 р. N 504

Про робочу групу з питань запровадження в області міжнародної товаропровідної системи "Зелений коридор"

З метою створення сприятливих умов для розвитку міжрегіональних відносин, налагодження співпраці між Херсонською областю та регіонами Російської Федерації, розширення каналів реалізації місцевими товаровиробниками сільськогосподарської продукції, відповідно до Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції", наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 грудня 2011 року N 804 "Про затвердження плану виконання першочергових заходів та складу робочої групи по організації роботи міжнародної товаропровідної системи "Зелений коридор" в Україні", керуючись статтею 6, пунктами 5, 8 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з питань запровадження в області міжнародної товаропровідної системи "Зелений коридор" (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі:

2.1. До 20 липня 2012 року в установленому порядку подати пропозиції до плану заходів щодо упровадження в області міжнародної товаропровідної системи "Зелений коридор".

2.2. Щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати обласній державній адміністрації інформацію про проведену роботу з відповідними пропозиціями.

Опрос