Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе по подготовке программы обеспечения открытости в деятельности местных органов исполнительной власти, органов местного самоуправления и содействия развитию гражданского общества в Херсонской области до 2015 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.08.2011 № 547

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2011 р. N 547

Про робочу групу з підготовки програми забезпечення відкритості у діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сприяння розвитку громадянського суспільства у Херсонській області до 2015 року

З метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації в області державної політики, налагодження ефективного соціального партнерства, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з підготовки програми забезпечення відкритості у діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сприяння розвитку громадянського суспільства у Херсонській області до 2015 року (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі до 28 вересня 2011 року подати на розгляд колегії обласної державної адміністрації проект програми забезпечення відкритості у діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сприяння розвитку громадянського суспільства у Херсонській області до 2015 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

Опрос