Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в показатели областного бюджета на 2011 год

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.08.2011 № 497

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 497

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік

З метою забезпечення виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року N 716-р "Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 18, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до показників обласного бюджету на 2011 рік, затверджених рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року N 50, у частині уточненого планового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" (додається).

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації підготувати відповідний пакет документів для надання його обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

Опрос