Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации проведения в г. Херсоне предпраздничных ярмарок

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.06.2011 № 408

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 408

Про організацію проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків

З метою організації проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків сільськогосподарської продукції 20 серпня 2011 року з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України, на виконання Указу Президента України від 1 листопада 2010 року N 990/2010 "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України", керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити організаційний комітет з проведення в м. Херсоні передсвяткових ярмарків 20 серпня 2011 року з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України в складі згідно з додатком 1.

2. Головним управлінням обласної державної адміністрації: агропромислового розвитку, економіки, управлінням обласної державної адміністрації: промисловості та розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, у справах преси та інформації, охорони здоров'я, районним державним адміністраціям, Херсонському міськвиконкому, обласній спілці споживчих товариств, асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області організувати проведення передсвяткових ярмарків 20 серпня 2011 року в м. Херсоні біля обласного Палацу молоді (Дніпровський район), на майданчику на розі вулиць Покришева і 49-ї Гвардійської Дивізії біля Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (мікрорайон Таврійський), на майданчику на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (мікрорайон Шуменський), на майданчику на розі вулиць Шенгелія і Патона (мікрорайон "Корабел"), забезпечивши участь у них майстрів художньої самодіяльності, підприємств харчової і переробної промисловості та підприємств агропромислового комплексу області.

3. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

3.1. Забезпечити участь у передсвяткових ярмарках підприємств агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості та торгівлю в обсязі не менше десяти автомобілів з району на майданчиках згідно із закріпленням (додаток 2).

3.2. Організувати святкове оформлення торговельних точок на ярмарках, забезпечити наявність у продавців дозвільних документів та вбрання у національному стилі, наявність цінників на продукцію.

Опрос