Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане мер по профилактике в области применения наркотических средств не по медицинскому назначению на 2011 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 24.06.2011 № 406

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 406

Про план заходів з профілактики в області вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням на 2011 рік

На виконання доручення Президента України від 24 травня 2011 року N 1-1/968 стосовно забезпечення реалізації державної політики у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії поширенню наркоманії, а також упорядкування впровадження замісної підтримувальної терапії для осіб, хворих на наркоманію, їх соціальної реабілітації, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39 та пунктом 1 частини першої статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів з профілактики в області вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням на 2011 рік (далі - план заходів), що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення у місячний термін забезпечити розроблення та затвердження на місцях відповідних планів заходів.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управлінню МВС України в області, міськвиконкомам, відповідальним за виконання плану заходів, до 15 листопада 2011 року поінформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації про стан його реалізації для узагальнення.

4. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації до 21 листопада 2011 року забезпечити підготовку інформації про стан реалізації в області доручення Президента України від 24 травня 2011 року N 1-1/968 стосовно профілактики вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням для направлення до Адміністрації Президента України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Опрос