Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исполнении в области законодательства относительно упорядочения выдачи документов разрешительного характера в сфере хозяйственной деятельности

Областная государственная администрация
Распоряжение от 04.04.2011 № 184
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2011 р. N 184

Про виконання в області законодавства щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 6 грудня 2011 року N 758)

Реформування дозвільної системи передбачено нормами Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року N 526 "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", якими запроваджено діяльність дозвільних центрів щодо видачі документів дозвільного характеру та забезпечення видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

В області створено та діє 21 дозвільний центр. У всіх райдержадміністраціях та міськвиконкомах міст обласного значення робочі місця державних адміністраторів обладнано комп'ютерною технікою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос