Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросу дальнейшего использования защитного сооружения гражданской защиты (гражданской обороны) N 82082 по адресу: ул. Николаевское шоссе, 5 км, г. Херсон

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.03.2011 № 158

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2011 р. N 158

Про створення комісії з питання подальшого використання захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) N 82082 за адресою: вул. Миколаївське шосе, 5 км, м. Херсон

У зв'язку з ліквідацією ВАТ "Металіст", відповідно до Законів України "Про Цивільну оборону України", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", Порядку використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року N 253, керуючись статтею 6, пунктом 9 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити комісію з питання подальшого використання захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) N 82082 за адресою: вул. Миколаївське шосе, 5 км, м. Херсон, у складі згідно з додатком.

2. Комісії, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, до 29 квітня 2011 року вирішити питання щодо подальшого використання вищезазначеної захисної споруди та вжити заходів щодо її зберігання та утримання у належному технічному стані.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

Опрос