Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по поддержке имеющегося фонда защитных сооружений гражданской защиты области в готовности к использованию по назначению

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.01.2011 № 32

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2011 р. N 32

Про заходи щодо підтримання наявного фонду захисних споруд цивільного захисту області в готовності до використання за призначенням

Відповідно до Законів України "Про Цивільну оборону України", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру", керуючись статтею 6, пунктом 9 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

1. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення:

1.1. Разом із керівниками підприємств, організацій та установ усіх форм власності, особливо об'єктів підвищеної безпеки, до 15 лютого 2011 року за погодженням з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації затвердити плани щодо підтримання наявного фонду захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням, передбачивши необхідні кошти на 2011 - 2012 роки.

1.2. Щопівроку протягом 2011 - 2012 років розглядати питання про хід приведення до придатного стану сховищ та протирадіаційних укриттів цивільного захисту на засіданнях постійних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

1.3. Щокварталу протягом 2011 - 2012 років до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про роботу щодо приведення до належного стану сховищ та протирадіаційних укриттів цивільного захисту, усіх захисних споруд цивільного захисту і безаварійної експлуатації сховищ усіх класів і груп.

Опрос