Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О специализированной детско-юношеской спортивной школе олимпийского резерва N 2 управления по делам семьи, молодежи и спорта Херсонской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Устав от 16.04.2010 № 345
редакция действует с 01.07.2013

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2010 р. N 345

Про спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву N 2 управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність, крім пункту 4
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 1 липня 2013 року N 378)

З метою удосконалення розвитку дитячо-юнацького спорту, відповідно до Законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про позашкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 993 "Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу", наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 4 грудня 2009 року N 4279 "Про надання вищої категорії дитячо-юнацьким спортивним школам та статусу "спеціалізованої", керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Змінити назву дитячо-юнацької спортивної школи N 2 управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації на спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву N 2 управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

2. Затвердити Статут спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву N 2 управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, що додається.

3. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації забезпечити державну реєстрацію Статуту спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву N 2 управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та вжити всіх необхідних заходів щодо державної реєстрації цього закладу відповідно до чинного законодавства.

4. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 4 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 2 грудня 2008 року N 1609 "Про передачу дитячо-юнацьких спортивних шкіл N 1 і N 2 у підпорядкування управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Граділя А. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації
 

 
А. П. Гриценко
 

Опрос