Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане мер по развитию общего среднего, дошкольного и внешкольного образования в области на период до 2012 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 20.01.2010 № 39

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2010 р. N 39

Про план заходів щодо розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в області на період до 2012 року

З метою організації виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 року N 1622-р "Про затвердження плану заходів щодо розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти на період до 2012 року", подальшого розвитку освіти в області, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в області на період до 2012 року (далі - план заходів), що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій забезпечити виконання плану заходів та надавати інформацію управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації про стан його реалізації щороку до 15 грудня.

3. Рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити виконання завдання, визначеного пунктом 2 цього розпорядження.

4. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації щороку до 20 грудня готувати інформацію про стан виконання в області плану заходів щодо розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в області на період до 2012 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 року N 1622-р, для направлення Міністерству освіти і науки України.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Граділя А. І.

Опрос