Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по реализации в области Концепции социальной адаптации лиц, отбывавших наказание в виде лишения свободы на определенный срок, до 2015 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 19.02.2010 № 158

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2010 р. N 158

Про затвердження плану заходів з реалізації в області Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 року N 740-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року", керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо реалізації в області Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року (додається).

2. Управлінням обласної державної адміністрації: охорони здоров'я, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах преси та інформації, зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районним державним адміністраціям щороку до 1 січня та 1 липня інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації про стан реалізації заходів, визначених у плані, затвердженому цим розпорядженням, для узагальнення і надання інформації Міністерству праці та соціальної політики України.

3. Рекомендувати обласному центру зайнятості, управлінню Державного департаменту з питань виконання покарань в області, Головному управлінню юстиції в області, управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області, Державній податковій адміністрації в області, міськвиконкомам міст обласного значення забезпечити виконання завдання, визначеного в пункті 2 даного розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Граділя А. І.

 

Опрос