Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в штатное расписание областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.02.2010 № 81

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.02.2010 р. N 81

Про внесення змін до штатного розпису обласної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 року N 1422 "Питання запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади", керуючись статтями 5, 6, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41, частиною четвертою статті 47 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Вивести із штатного розпису обласної державної адміністрації посаду помічника голови (патронатна служба) обласної державної адміністрації.

2. Ввести до штатного розпису обласної державної адміністрації в межах установленої граничної чисельності працівників, фонду оплати праці та видатків на утримання апарату обласної державної адміністрації посаду головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації.

3. Затвердити посадову інструкцію головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації (додається).

4. Доповнити розділ I Переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30 травня 2005 року N 571 "Про упорядкування структури обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій" (зі змінами та доповненнями), позицією "Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації".

Опрос